Turnaj v piškvorkách

11.10.2024 11:31

V pondělí odpoledne, dne 7. 10. 2024, se v naší jídelně setkala skupinka žáků, kteří projevili soutěžního ducha a zase po roce se rozhodli mezi sebou utkat ve školním turnaji v piškvorkách.

Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 17 žáků napříč ročníky druhého stupně, a dokonce se k nim letos odvážně přidalo i 7 žáků z pátých tříd! Tímto bychom chtěli vyzdvihnout odvahu Káji Přichystalové, Simči Valové, Verči Tománkové, Anitky Malinkovičové, Maky Skoupé, Mishry Mahiky a Vaška Janíčka. Zároveň bychom chtěli všem zúčastněným poděkovat!

Vítězi letošního ročníku jsou Jakub Musil a Martin Vlach, kteří se spolu se spolužáky vydají v listopadu reprezentovat naši školu do oblastního turnaje proti ostatním brněnským piškvorkářům.

Doufáme, že se v takovém hojném počtu sejdeme i příští rok! :)

Aneta a Vlaďka