.

Zájmové kroužky

Na nabídce šk. kroužků pro šk. rok 2017/2018 se právě usilovně pracuje, prosíme o strpení.

 

 


Nabídka zájmových kroužků na školní rok 2017/2018

 

Uvedená cena je platba za jedno pololetí.

Kroužky začínají od 3. října.

 

Kroužky nabízené školou

 

Anglická knihovna

1. - 9. ročník

od října

Tlustošová

 

Jóga pro děti

1. - 2. ročník

St 13:45 – 14:30

Lišková

400 Kč

Speciální český jazyk

3. - 5. ročník

Čt 13:45 - 14:30

Juříková

neprobíhá toto pololetí

z důvodu nízkého počtu

zájemců

Flétna

1. - 3. ročník

Út 13:45 – 14:30

Hermanová

neprobíhá toto pololetí

z důvodu nízkého počtu

zájemců

Florbal

2. - 4. ročník

Út 13:45 – 14:30

Nováková

400 Kč

Florbal

5. - 7. ročník

ČT 14:30 – 15:15

Urbánek

400 Kč

Výtvarný

1. - 4. ročník

Čt 13:45 – 14:30

Hermanová

550 Kč

Zpěváček

2. - 9. ročník

Po 13:45 –15:15

Maříková

400 Kč

Plavání

3. - 5. ročník

Čt 14:30 – 15:30

Šidáková

400 Kč

Zábavná angličtina

3. - 4. ročník

Po 13:45 – 14:30

Greiffeneggová

400 Kč

Angličtina hrou

1. a 2. ročník

Po 13:45 - 14:30

Charvátová

400 Kč

Angličtina hrou

5. ročník

St 13:00 - 13:45

Tlustošová

400 Kč

Angličtina jinak 7. - 9. ročník Út 13:45 - 14:30 Koukalová 400 Kč

Čj k přijímacím zkouškám

9. ročník   

od října do dubna

čas bude upřesněn

Cendelínová

Jednorázová platba

 700 Kč

M k přijímacím zkouškám

9. ročník

od října do dubna

čas bude upřesněn

Smékalová

Jednorázová platba

700 Kč

Informační technologie

4. - 5. ročník

St 13:40 - 14:25 Januš

400 Kč

Dramaťák 6. - 9. ročník St (čas bude upřesněn) Cendelínová 400 Kč

Kroužky v rámci školní družiny

 

Plavání

2. - 4. ročník

St 15:00 – 16:30

Vaculíková

0 Kč

Keramika

1. - 4. ročník

Po 13:45 – 15:30

Sitarčíková

1000 Kč

Šikovné ruce

2. - 5. ročník

Út 15:15 – 16:30

Bučková

400 Kč

příspěvek na materiál

Aerobic 1. - 4. ročník Po 13:45 - 15:30   550 Kč

Sportík

1. - 4. ročník

Čt 15:00 – 16:30

Janalíková

0 Kč

 


 

Kroužky soukromých subjektů (v prostorách školy)

 

Judo

3. - 9. ročník

Čt 16:30 – 17:30

Hořt

 
Korfbal 2. - 5. ročník Čt 13:40 - 14:25

Nováková

více info na www.korfbalbrno.cz

900 Kč

Cheerleaders (roztleskávačky)

1. - 9. ročník

Po 15:30 - 17:00 (1. - 5. ročník)

Po 18:00 - 19: 30 (6. - 9. ročník)

St 14:00 - 15:00 (začátečníci)

St 15:30 - 17:00 (1. - 5. ročník)

St 18:00 - 19:30 m(6. - 9. rončík)

Bartuschková

www.tanecniklub-mb.eu

 

Šachy

2. - 9. ročník

Po 14:00 – 15:45

Točev

 

Taekwon-Do

1. - 9. ročník

Út 17:00 – 19:00
Čt 17:30 – 19:30

Macháň

 

Rope Skipping

2. - 5. ročník

15 lekcí, venkovní aktivita, pouze za příznivého počasí

Přihlášení na www.krouzky.cz

 

Gumičkování

1. - 5. ročník

Út 13:45 - 14:30

Přihlášení na www.krouzky.cz

 

 

Kontakty

Tel. 547 218 165
Mobil: 777 246 767
E-mail: skola@zslabska.cz
Tel.jidelna: 547 223 475
Facebookový profil: - zde -

Elektronická žákovská knížka

logo Edookit Vstupte

Co nás čeká

Kalendář aktivit

M T W T F S S
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

Interní informační systém

Vstupte